Photoshop yağmur effecti vermek

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Photoshop yağmur effecti vermek

Mesaj  admin Bir Paz Mart 07, 2010 11:44 pm

photoshop yağmur effecti vermek by admin[quote]
admin
Admin

Kullanıcı profilini gör http://berxudar.yetkinforum.net

hamsi virüsü

Mesaj  admin Bir Paz Mart 07, 2010 11:45 pm

[Bir Türk tarafından yazılan ve adı hamsi olan virüs, dünyada hızla yayılıyor, bilgisayarları tehdit ediyor.

Yeni bir virüs bilgisayar kullanıcılarını tehdit ediyor. Ancak bu kez virüsün yaratıcısı bir Türk. Virüs, kurbanlarının dinlemesi için bir ses mesajı gönderiyor. Kendini BEN LAMERIM ANNEM BEDAVAYA VERIYOR8216;Hamsi BeyBEN LAMERIM ANNEM BEDAVAYA VERIYOR8217; olarak tanımlayan virüs, bulaştığı bilgisayardan kullanıcıya seslenerek, TürkiyeBEN LAMERIM ANNEM BEDAVAYA VERIYOR8217;ye davet ediyor.

"Davetkar Virüs"
Virüs, yüklendiği makinede Windows Speech Engine programını kullanarak konuşuyor. Virüs, kullanıcıya hitaben; BEN LAMERIM ANNEM BEDAVAYA VERIYOR8220;How are you. I am back. My name is Mister hamsi. I am seeing you. Haaaaaaaa. You must come to Turkiye. I am cleaning your computer. 5. 4. 3. 2. 1. 0. Gule. Gule [bye bye]." (Nasılsın. Ben geri geldim. Benim adım Hamsi Bey. Ben seni görüyorum, HaHaHa. TürkiyeBEN LAMERIM ANNEM BEDAVAYA VERIYOR8217;ye gelmelisin. Şimdi senin bilgisayarını temizliyorum, 5. 4. 3. 2. 1. 0. Güle Güle) diyor.

Virüs DLL ve INI dosyalarını siliyor ve WindowsBEN LAMERIM ANNEM BEDAVAYA VERIYOR8217;un çökmesine neden oluyor. Virüs BEN LAMERIM ANNEM BEDAVAYA VERIYOR8216;Listen and SmileBEN LAMERIM ANNEM BEDAVAYA VERIYOR8217; başlıklı bir e-posta ile bulaşıyor.
admin
Admin

Kullanıcı profilini gör http://berxudar.yetkinforum.net

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön

- Similar topics